Bez kategorii

Płytki drewnopodobne w łazience? Czemu nie!

Drewno w Łazience: Marzenie czy Realna Możliwość?

Drewno w łazience jest marzeniem wielu osób. Nie każdy jednak może sobie pozwolić, ponieważ drewno nie do końca sprawdza się w łazienkach. Dlatego drewno w łazience jest dużym wyzwaniem dla projektanta oraz ekipy wykończeniowej. Najlepiej sprawdza się dość drogie drewno egzotyczne, jednak jest trudno dostępne i niezwykle drogie. Istnieje jednak możliwość posiadania drewna w łazience łatwiej, i taniej. Alternatywą do drewna są płytki drewnopodobne.

Płytki Drewnopodobne: Idealna Alternatywa

Wygląd i Praktyczność

Powstające z ceramiki i gresu płytki imitujące drewno łudząco przypominają naturalny surowiec. Są łatwe w pielęgnacji, odporne na zarysowania, a przede wszystkim na wilgoć oraz zmienne temperatury. Dzięki tym zaletom płytki drewnopodobne można z powodzeniem stosować w całym domu. Hitem jest wykończenie salonu płytkami drewnopodobnymi, co zwiększa funkcjonalność pomieszczenia. Pod płytkami można zastosować ogrzewanie podłogowe, co nie jest możliwe przy drewnianych parkietach.

Płytki Podłogowe: Nie Tylko w Łazienkach

Wszechstronne Zastosowanie

Płytki podłogowe nie tylko w łazienkach. Uznaje się, że płytki podłogowe głównie wykorzystuje się łazienkach. Jednak teraz coraz częściej są wykorzystywane w całych mieszkaniach. Płytki do kuchni sprawdzają się świetnie w miejscach, gdzie wymagane jest utrzymanie pomieszczenia w czystości. Jasne i nowoczesne pomieszczenia urządzone mogą być na przykład w stylu retro. Płytki podłogowe w klasycznych kolorach bądź w ciepłych brązach współgrają kolorystycznie z elementami drewnianymi oraz ciepłymi kolorami geometrycznych wzorów. Dodatkowe płytki w kształcie mozaik, które pozwolą na stworzenie ciekawej dekoracji, dają możliwość na stworzenie ciekawych wnętrz.

Dobre Płytki Podłogowe: Kupuj Razem z Grupą Mo

Pewność i Jakość

Szukając odpowiednich płytek podłogowych możemy sprawdzać wiele miejsc w sieci. Jednak pamiętajmy, że nie wszystkie zdjęcia są odzwierciedleniem produktu w rzeczywistości. Dlatego warto skorzystać z oferty Grupy Mo. Na ich stronie internetowej znajdują się wszystkie obecnie dostępne kolekcje oraz inspiracje, a po znalezieniu odpowiedniego wzoru możemy go sprawdzić w showroomie.

Podsumowanie

Drewno czy Płytki Drewnopodobne?

Podsumowując, drewno w łazience jest pięknym, ale trudnym do realizacji marzeniem. Alternatywą są płytki drewnopodobne, które oferują wygląd drewna z praktycznością ceramiki i gresu. Są one idealnym rozwiązaniem nie tylko do łazienek, ale również do salonów, kuchni, a nawet na zewnątrz. Grupa Mo oferuje szeroki wybór płytek i mozaik, które mogą sprostać różnorodnym potrzebom i preferencjom estetycznym, a także pomoc doświadczonych specjalistów w doborze idealnych rozwiązań do każdego wnętrza.

Udostępnij

O autorze